Twój zawsze nowy samochód w systemie NON-STOP AUTO

drukuj tutaj
| Dodano: 25.08.2016 < powrót do listy

Kup nowy samochód i ciesz się jazdą przez kilka kolejnych lat. Specjalna oferta kredytu pozwoli Ci zmienić go na kolejny model na preferencyjnych warunkach. Zawsze będziesz właścicielem zawsze nowego auta.

Jak to działa?

Wybierz model, który spełnia Twoje oczekiwania i odwiedź nasz salon. Wspólne ustalimy parametry kredytu oraz warunki spłaty. Po podpisaniu umowy oraz dokonaniu wpłaty własnej staniesz się właścicielem samochodu. Uzgodnione warunki oraz okres spłaty sprawią, że co miesiąc dogodną ratę. Po 3-4 letnim okresie kredytowania, możesz:

Przesiąść się do nowego samochodu dzięki sprzedaży poprzedniego samochodu dealerowi Hyundai. Pozwoli Ci to na spłatę pozostałej części kredytu i rozpoczęcie kredytowania kolejnego – nowego samochodu. Co ważne, na tym etapie przesiadka do nowego Hyundai’a nie wymaga już ponoszenia kosztu kolejnej wpłaty własnej – jest ona finansowana sprzedażą samochodu.

- Automatycznie – bez dodatkowych formalności – kontynuować spłatę pozostałej części kredytu, jeśli nie chcesz rozstawać się ze swoim dotychczasowym Hyundai’em.

- Dokonać spłaty pozostałej części kredytu i dalej cieszyć się swoim Hyundai’em.

 

Zalety programu NON-STOP AUTO:

- To ty jesteś właścicielem samochodu przez cały okres spłaty kredytu.

- Zawsze możesz cieszyć się nowym samochodem, nawet po spłacie, kiedy zdecydujesz się na kolejny model.

- Ciągły system kredytowy to nie tylko przesiadki do nowych samochodów. Dzięki niemu uzyskasz ratę niższą, niż w przypadku standardowych zasad.