Kontakt

Wybierz salon

Auto Broker

ul. Mełgiewska 10

20-209 Lublin

Zobacz więcej

Auto Broker

ul. Mełgiewska 10

20-209 Lublin

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Salon:
pn.-pt.: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 14:00

Serwis-Części-Blacharnia-Lakiernia:
pn.-pt.: 8:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 14:00
Telefon

81 749 58 80

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

SALON SPRZEDAŻY

 

pn.-pt.: 9:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 14:00

 

Michał Polaczuk
Michał Polaczuk

Kierownik Salonu

tel. 506 189 882
e-mail: michal.polaczuk@autobroker.pl

Jakub Drozd
Jakub Drozd

Doradca ds. sprzedaży

tel. 502 166 825
e-mail: jakub.drozd@autobroker.pl

Dawid Machul
Dawid Machul

Doradca ds. sprzedaży

tel. 505 486 304
e-mail: dawid.machul@autobroker.pl

Dariusz Szewczyk
Dariusz Szewczyk

Doradca ds. sprzedaży

tel. 504 243 977
e-mail: dariusz.szewczyk@autobroker.pl

Ewelina Wójcik

Doradca ds. sprzedaży

tel. 504 243 897
e-mail: ewelina.wojcik@autobroker.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

 

pn.-pt.: 9:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 14:00

 

Andrzej Piwoński
Andrzej Piwoński

tel. 511 995 129
e-mail: andrzej.piwonski@autobroker.pl

UBEZPIECZENIA

 

pn.-pt.: 9:00 - 18:00

 

Magdalena Wałecka
Magdalena Wałecka

Doradca ds. ubezpieczeń

tel. 516 277 708
e-mail: magdalena.walecka@autobroker.pl

SERWIS I CZĘŚCI

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 14:00

 

Andrzej Bosek

Doradca Serwisowy

tel. 504 243 784
e-mail: andrzej.bosek@autobroker.pl

Marek Janczak

Doradca serwisowy

tel. 601 346 405
e-mail: marek.janczak@autobroker.pl

Marek Nieoczym

Doradca serwisowy

tel. 509 960 501
e-mail: marek.nieoczym@autobroker.pl

Adam Płachta

Doradca ds. części

tel. 509 960 132
e-mail: adam.plachta@autobroker.pl